AIKATAULU

Tapahtuman ohjelma tapahtuu Majland-laivan yläkannella. Alakerta eli sisätilat ovat pääsymaksutonta aluetta Chibi Chillin muille asiakkaille kello 22 asti. Tapahtuma-alueelta saa poistua ja palata ranneketta näyttämällä. K-party järjestetään sisätiloissa kello 22-04.

Lippuja aletaan lunastaa alustavasti kello 12.00. Yläkannelle pääsee istumaan heti, kun esitysharjoitukset ovat ohitse.

Pidätämme oikeuden muutoksiin.

OHJELMAKUVAUKSET

LIPUT VARATTAVISSA

OHJELMA

12.00  LIPPUJEN LUNASTUS ALKAA

13.30  AVAJAISET:

ELLI & HEINI

LYDIA

13.45  KIRJAILIJAVIERAS MINJA MÄKILÄ

15.15  ESITYS: DEBBIE

15.30  K-FASHION: TEHDÄÄN SIITÄ SINUN TRENDISI

16.15 ESITYS: DANIELA

16.30  CHILL DAY ON DECK  LOPPUPÄIVÄN!

16.30 SUURI TIETOVISA K-POPISTA

17.30 ESITYS:

THUY & JENNYFER

19.30 ARVAA BIISI

20.00 ESITYS: FINV & SUGARRUSH

22.00  K-PARTY ALKAA (K18)

22.00  K-PARTY / WELCOME ABOARD

23.00  VÄLIESITYSRIKA & PIPSA

23.15  K-PARTY / NAUGHTY ANTHEM HOUR

00.15  K-PARTY/ ADVENTURE OF OUR LIFETIME

04.00  TAPAHTUMA PÄÄTTYY